Pomozte všichni chránit majetek Družstva!

To, co jsme si odhlasovali, již probíhá. Byla uzavřena Smlouva o dílo s firmou Štorkán na GO střech v prvním dvoře. Práce pokračují rychlým tempem. Stavební expert ing. Brychta potvrzuje při kontrolách dobrou kvalitu, drobné zjištěné nedodělky jsou rychle odstraňovány .

Ve středu 19.5. objevili pracovníci firmy šokující věc. Zatím neznámý pachatel prořízl na několika místech nově položenou a přivařenou krytinu v délce přes 70 m!

Vše nasvědčuje tomu, že se jedná nejen o vandalismus, ale o úmyslné poškození nové krytiny na střechách. Vše bylo nahlášeno a projednáno paní Rousovou s Policií ČR na služebně ve Štětí. Bylo domluveno, že PČR zvýší četnost kontrol ve dvoře garáží a o totéž požádá i Městskou policií.

Předsednictvo Družstva vyzývá všechny své členy, aby si důsledně všímali dění v garážových dvorech, zejména pak ve dvoře č.1. Pokud zjistíte, že se na střechách pohybuje kdokoliv, mimo zaměstnanců firmy Štorkán, okamžitě volejte služebnu PČR ve Štětí, č.t. 974 436 721. Odkažte se při tom na pí. Rousovou, která okamžitý zásah s PČR vyjednala. Je možné také volat na linku 158 a vyžádat si přepojení do služebního vozu PČR Štětí.

Použijte také své mobily a vyfoťte každého, koho na střechách uvidíte. Tam, kromě firmy Štorkán, nemá nikdo co dělat! Pokud kohokoliv na střeše vyfotíte, volejte ihned policii a fotku přepošlete paní Rousové nebo ing. Bartoníčkovi.

Až si tuto zprávu přečtete, informujte prosím, Vaše garážové sousedy a všechny známé garážníky!

Je těžko uvěřitelné, že se najde, možná i mezi námi, členy Družstva, takový křivák!

4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..