Opravy střech garáží

 

Vážení garážníci,

vedení Družstva připravuje pro rok 2018 opravy střech garáží, do kterých zatéká. Nově byla zvolena jiná technologie, která při minimálně stejné kvalitě a životnosti opravy ve srovnání s dříve používaném způsobu nálepu další vrstvy asfaltové lepenky na neošetřený podklad ze starých lepenek bude mít stejnou životnost, vyšší kvalitu a výrazně nižší náklady. Bude použita technologie nátěrů specielními gumoasfaltovými pryskyřicemi, které vykazují větší efektivitu oprav starých lepenkových střech s malým spádem.

Toto řešení s výrazně nižšími náklady zajistí spolehlivost proti zatékání do doby, než bude připraveno konečné řešení střech s životností na další desítky let.

V současné době máme v evidenci cca 13 garáží, do kterých zatéká. Pokud je to i Váš problém a dosud jste to nenahlásili, a oznamte potřebu opravy střechy na kontaktní mail družstva kontakt@garazesteti.cz nejpozději do 18.5.2018. V oznámení uveďte o který dvůr se jedná (dvůr 1 nebo 2), číslo garáže a Vaše jméno.

Při opravách střech bude v maximální míře využita i Vaše ochota se na této práci podílet i na opravách sousedních garáží. Hodnota vaší práce bude zde oceněna ve výši 500,-Kč za plochu střechy jedné garáže (mimo vaši garáž, zde bude práce provedena svépomocí). Technický dozor, materiál, pracovní pomůcky a vedení prací bude zajištěno.

Vaše činnost při opravách střech sousedních garáží nebude proplácena v hotovosti, bude proúčtována do členských plateb v roce 2019, případně v letech následujících. Můžete si takto „odpracovat“ Váš příspěvek na fond budoucích oprav i na několik roků dopředu. Uvítáme ochotu spolupráce při údržbě našeho společného majetku každého člena družstva.

 

Očekáváme Vaši aktivní spoluúčast na údržbě našeho společného majetku.

 

Výbor družstva garáží.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.