NOVÁ GARÁŽ – POSLEDNÍ MOŽNOST

Družstvo garáží souběžně s GO ploch ve dvoře č.1 zrušilo původní montážní rampu. Byl zde vydán zákaz používání vzhledem k nevyhovujícímu systému ochrany kanalizace proti úniku olejů. Byla odstraněna ocelová rampa a betonová vana byla využita pro uložení části odfrézovaného betonu. Vnější betonové zdi byly ponechány, vnitřní prostor s rozměry 5,7 x 3,6 m lze využít pro dostavbu na novou garáž.

Družstvo garáží nabízí tento objekt k prodeji a individuální dostavbě na garáž. Prodej je organizován formou výběrového řízení obálkovou metodou. Zájemci se mohou přihlásit na mailovou adresu Družstva kontakt@garazesteti.cz . Bude jim pak zaslán formulář přihlášky do výběrového řízení. Formulář si mohou rovněž stáhnout z přílohy tohoto článku. Výběrové řízení je otevřeno i pro zájemce, kteří nejsou dosud členy Družstva. Pokud takový zájemce zvítězí a splní podmínku uhrazení nabídnuté sumy do 14ti dnů, stane se povinně členem Družstva se všemi právy a povinnostmi člena.

Obálky s vyplněným formulářem budou doručeny členům představenstva Družstva dne 30.11.2022 v čase 17:45 – 18:10 hod. do restaurace hotelu Sport. Otevřeny budou v 18:15 hod  za účasti všech přítomných zájemců a bude vyhlášen vítěz výběrového řízení.

Závazné podmínky pro účastníky výběrového řízení jsou uvedeny na formuláři přihlášky.

Příloha:

PŘIHLÁŠKA DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ NA VÝSTAVBU GARÁŽE S

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..