Oprava betonových ploch ve dvoře č.1 začíná 3.10.2022

Dle usnesení Členské schůze Družstva garáží ze dne 21.4.2022 byla podepsána smlouva s firmou COMMATEL-Uher. Bohužel vzhledem k růstu cen ve stavebnictví došlo k navýšení smluvní ceny o 12,2%. Jde pouze o ceny materiálu a pohonných hmot, cena prací zůstala na původní úrovni.

Práce budou zahájeny v pondělí 3.10. První dva dny proběhne frézování starého betonu (3.-4.10.). Pokládka asfaltu bude hned následovat a má trvat rovněž dva dny. Zde může dojít k posunu termínu v případě trvalejšího deště.

Během frézování nebude možnost vjezdu/výjezdu příliš omezena, jen s ohledem na pracovní stroje. V průběhu pokládky asfaltu bude celý garážový dvůr uzavřen. Ve dnech st 5.10-čt 6.10. (případně po dva dny v posunutém termínu) nebude možné garáže využívat.

Fréza vzhledem ke své výšce nemůže zajet až k vratům garáží, zůstane zde pás cca 80 cm původního betonu. Firma COMMATEL-Uher nabízí garážníkům i opravu plochy až k vratům. Starý beton odstraní v potřebné tloušťce ručně a následně položí asfaltový potah. Cena by neměla překročit 3 000,-Kč/garáž. Vážní zájemci musí poslat závaznou objednávku na mail družstva kontakt@garazesteti.cz s uvedením nového evidenčního čísla své garáže nejpozději do 30.9.2022.

Tato první etapa GO betonových ploch bude provedena v rozsahu, který byl schválen na schůzi družstva dne 21.4.2022. Jedná se o nejvíce poškozené trasy, tj. vjezdová a výjezdová komunikace a první příčná ulička kolem montážní rampy. Stav dalších tří příčných uliček je ještě přijatelný, s jejich opravou se počítá v příštích letech. Kdy – to záleží na skutečném stavu a stavu financí ve FÚ dvora č.1. Možnost nechat si opravit i vjezd do garáže se tedy nabízí pro garáže, které mají vrata do opravovaných tras. Jde o garáže s evidenčními čísly 500 – 574.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..